... s láskou pražená káva
Nákupní košík

Rodinná pražírna Voznice

Jsme držitelé certifikátu "Pražení kávy a degustace" ze Školy kávy.
Zde byl naším lektorem kávový guru, pan Roberto Trevisan – zakladatel Mistrovství baristů ČR a cetifikovaný lektor Školy kávy s.r.o. a CBA, o.s., člen České barmanské asociace – vedoucí sekce Mistr kávy, Individual Trainer – člen SCAE 115. A potom jsme zkoušeli a experimentovali a zase zkoušeli, abychom Vám mohli nabídnout naší výběrovou kávu v té nejvyšší kvalitě.

Pojďte s námi objevit svět opravdové kávy. Budete překvapeni, jak širokou škálu chutí a vůní může obsahovat dobře upražená výběrová káva z naší rodinné pražírny. Snažíme se pečlivě vybírat zrna z těch nejlepších sezonních sklizní od prověřeného dodavatele a podle druhu určit ideální profil pražení, aby se finální produkt dostal k zákazníkovi v co nejvyšší kvalitě. Všechna zrna procházejí důkladnou kontrolou a jsou ručně přebírána. Náš způsob jak dostat kávu k zákazníkovi v té nejvyšší kvalitě je takový, že pražíme na objednávku. Chuť kávy se výrazně mění v závislosti na stáří. Káva je nejlepší kolem 14. dne po upražení.

Každý si u nás najde tu svou kávu, tak neváhejte a pojďte ji vyzkoušet z našeho e-shopu. Pití dobré kávy je opravdový zážitek, který potěší Vaše smysly.

Balení kávy je také důležité. Používáme kvalitní obaly s jednocestným ventilkem. Káva po upražení produkuje CO2 a pokud ji chceme zabalit a odeslat ihned, musí se dostat CO2 z balení, což zajistí právě jednocestný ventilek. Obaly mají také zip, takže kávu můžete opakovaně hermeticky uzavřít.

  

Kontakty

sampleVOLEJTE a PIŠTE:
objednavky@prazirnavoznice.cz

sample +420 731 447 728
+420 731 447 728

Sídlo/výroba:
263 01  Voznice 136
IČO: 87596725

 

Customer Service

Soubory ke stažení

Obchodní podmínky
- Živnostenský list

Platební podmínky

- platba předem bankovním převodem
- platba v hotovosti při převzetí
- dobírka