... s láskou pražená káva
Nákupní košík

Prague By Katy

Cozy Café of Prague - Kavárna Pražírna Voznice

 My second choice for Cozy Cafes series is family run Cafe Kavárna Pražírna Voznice , “kavárna” meaning cafe, “pražírna” is (bean-)roasting house and Voznice is a name of village, where the family comes from. To describe the cafe I can use just two words: pure friendliness; and wonderful coffee as well :-).

 

Pokračování...

Deník Právo

 Domácí pražírnu i kavárnu si otevřeli díky náhodě

 Sice už tehdy víc jak deset let manželé Jiřina a Petr Čermákovi provozovali restauraci, ale s kávou začínali doslova od nuly. Před čtyřmi lety byli na výletě v Pelhřimově a dali si v kavárně pod věží výbornou kávu. Tím to začalo.

Pokračování...

Dobříšsko aktuálně

 Nekupujte kávu v hypermarketu! Aneb velká pravda o kávě

 Spotřeba kávy v Česku je nemalá, ale málokdo možná ví, jakou kávu vlastně pije. Postupem času došlo v Čechách k velkému úpadku v její přípravě a místo pravého požitkářství nastalo vysloveně období nekulturní kávové konzumace. Nemluvě o tom, kolik mýtů o kávě existuje a jak se v médiích stále dokola dočítáme bulvární senzace o tom, co nového se o kávě zjistilo.

Pokračování...

Radiožurnál

Večerní host Radiožurnálu Petr Čermák

Šel si za svým snem. Miluje kávu, a protože vždycky chtěl dosáhnout na její výjimečnou chuť za příznivou cenu, pořídil si domácí pražírnu. Hostem je kavárník Petr Čermák. Moderuje Vojtěch Bidrman.

Pokračování...

Kontakty

sampleVOLEJTE a PIŠTE:
objednavky@prazirnavoznice.cz

sample +420 731 447 728

Sídlo/výroba:
263 01  Voznice 136
IČO: 87596725

 

Soubory ke stažení

Platební podmínky

- platba předem bankovním převodem
- platba v hotovosti při převzetí
- dobírka