Pražírna a kavárna v jednom - Magazín 1

Kromě vynikajících šálků kávy je zde možno zakoupit čerstvě upražená kávová zrnka pro přípravu tohoto horkého nápoje u vás doma. Nechybí samozřejmě nabídka dalších nápojů, ale i sladkých a slaných pochutin od malých a lokálních dodavatelů. Hlavním a nenahraditelným produktem však vždycky bude káva.

Pečlivý výběr kávových zrn, to je důležitá součást úspěchu každé pražírny. I zde dbají na původ. Nezáleží pouze na zemi, ze které zrnka pochází. Důležitý je i daný region a nadmořská výška. Pražírna Voznice klade také důraz na pestrost chutí, aby si každý zákazník našel to, co mu skutečně bude vyhovovat. Neméně podstatnou součástí pražení kávy je pak i její balení. Upražená zrnka tu dávají do třívrstvých sáčků se zpětným ventilem za účelem zachování největší kvality po dlouhou dobu.

Pokud jste milovníci kávy, podobně jako my, tohle je destinace, kterou byste rozhodně neměli vynechat! Stavte se v příjemné pasáži krásného domu YMCA, otevřeno je od 8 do 18 hod pondělí až čtvrtek, v pátek si pospěšte, zavírá se už v 16 hodin.

www.praha1.cz/prazirna-a-kavarna-v-jednom/