Soutěž

Soutěž o kávové předplatné na jeden rok v hodnotě více než 3000 Kč.

Vítězem se stává paní Pauerová se svým tipem 1432 zrnek. Blahopřejeme.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte zásobu výběrové kávy na celý rok. A jak na to ? Je to jednoduché, stačí nám na email soutez@prazirnavoznice.cz poslat odpověď na soutěžní otázku společně s Vaším jménem, emailem a telefonním číslem.

 

Soutěžní otázka:

Kolik kávových zrnek obsahuje 250g naší pražené kávy Tanzania Tanga AA ? Tolerance 100 zrníček. Všechny správné odpovědi budou zařezeny do slosování o hlavní cenu - Kávové předplatné na jeden rok. 

 

Odpovědi zasílejte nejpozději do 17.1.2021. Losování proběhne 18.1.2021. Výherce uveřejníme na našich webových stránkách, facebooku a budeme ho kontaktovat emailem.

Nevyhráli jste? Nezoufejte. Každou správnou odpověď odměníme.

2341.jpg

 

 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ ZA ÚČELEM SOUTĚŽE

1. Účastí v soutěži s názvem „Soutěž o kávové předplatné na jeden rok“ uděluje každý účastník soutěže souhlasí s pravidly soutěže a pořadateli soutěže společnosti Pražírna Voznice s.ro., se sídlem Voznice 136, 263 01 Voznice, IČ: 08761566, provozovateli e-shopu www.prazirnavoznice.cz jako správci, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a Obecného nařízení o ochraně osobních údajů ((EU) 2016/679), uděluje souhlas se zpracováním následujících údajů:
- jméno a příjmení,
- e-mailová adresa,
- telefonní číslo,

2. Výše zmíněné údaje je nutné zpracovat za účelem zařazení Účastníka do soutěže a jeho kontaktování v případě výhry a jejího předání.

3. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání soutěže a dále 2 roky od jejího ukončení.

4. Tento souhlas je dobrovolný, bez jeho udělení však není možné zařadit účastníka do soutěže pro nepřistoupení na podmínky soutěže a nemožnost zpracovat soutěžní příspěvek bez užití osobních údajů.

5. Zpracování osobních údajů je prováděno společností Pražírna Voznice s.r.o., jakožto správcem osobních údajů. Zpracování osobních údajů může být prováděno případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však pořadatel v současné době pro tyto účely nevyužívá.

6. Podle zákona o ochraně osobních údajů a Obecného nařízení má účastník právo:
- požadovat po správci informaci o tom, jaké jeho osobní údaje jsou správcem zpracovávány,
- požadovat po správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
- vyžádat si u správce přístup k osobním údajům a požadovat jejich aktualizaci nebo opravu,
- požadovat po správci výmaz osobních údajů,
- vzít svůj souhlas se zpracováním osobních údajů jakýmkoli způsobem zpět, zpětvzetím souhlasu dojde k výmazu osobních údajů, pokud jejich další zpracování nebude podloženo jiným důvodem, než je souhlas účastníka,
- v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.